Patrik Hezucký s manželkou
Zdroj: Instagram, Patrik Hezucký
Prásk.tv

Hezucký bude konečně tátou! Jeho manželka předtím čtyřikrát potratila

Moderátor Patrik Hezucký (49) se brzy stane tátou. Rok před padesátkou si vzal svoji dlouholetou přítelkyni Nikolu a nyní spolu čekají miminko. Jednoduché to ale rozhodně neměli. Jak moc složité pro ni bylo otěhotnět, popsala na sociální síti.

„Čtyři potraty a bolest na duši, která už nikdy nezmizí, tři ivf cykly s kolotočem injekcí, hormonů a kortikoidů, dva příšerné hyperstimulační syndromy, při kterých jsem měla chuť to zabalit a jedno obrovské nekonečné štěstí, které za to všechno stojí,“ napsala Nikola na sociální síť ke snímku, kde má viditelné bříško. 

Je totiž těhotná a Patrik Hezucký musí být štěstím bez sebe. Po zveřejnění srdceryvného statusu už bylo všem jasné, čím vším si musela projít. Nyní se snad vytouženého miminka konečně dočkají.

„Čím déle na něco čekáš, tím více si vážíš toho, až to konečně přijde. Čím více musíš o něco bojovat, tím vzácnější pro tebe je, když toho dosáhneš,“ svěřila se mimo jiné se svými pocity manželka Hezuckého.

Ten to, jak se cítí, nijak barvitě nepopisuje, ale i z pár slov u fotky je jasné, že skáče do stropu. Hashtag NašeŠtěstí hovoří za vše.

Bude z něho dobrý táta? Víme, jak to poznáte!
TEST: Jaký je váš vztah s otcem?

Autor: Han

Diskuze