Andrea Růžičková a Michaela Badinková - 1
Zdroj: Prásk.tv
Nikdy není pozdě

Andrea Růžičková z Ordinace promluvila o psychoterapii! Co si léčí?

Andreu Růžičkovou a Michaelu Badinkovou diváci vídají každý týden v Ordinaci v růžové zahradě 2. Jaké jsou ale mimo obrazovku a co dělají v soukromí?

8 fotek
Ženy se dlouho běhání vyhýbaly. Ať už z nedostatku času anebo neměly pro to správnou kuráž. Naštěstí se časy změnily. Běžně je vídáme při běhání v parku, v posilovně anebo při maratonu. A aby se ženám lépe běhalo nebo se toho nebály, známá sportovní společnost přišla s jedinečnou řadou běžeckých bot. Ty byly představeny v jedné pražské galerii.

Na této akci, kterou moderovala známá sprotovní nadšenkyně Zorka Hejdová, se objevily i populární a krásné herečky Michaela Badinková a Andrea Růžičková. Obě diváci znají z Ordinace růžové zahradě 2, Michaela Badinková také dříve hrála v seriálu Ulice, a spojuje je aktivní životní styl. Každá má však pro běhání jiné důvody, jak jsme dozvěděli.

Usměvavá blondýnka Míša Badinková, kterou diváci nyní mohou vídat v roli MUDr. Aleny Rytířové, běhání v minulosti nesnášela, teď se mu věnuje už dva roky. Začátky byly těžké, často ji píchalo v boku. „Dnes už vím, jak na to. Nejraději běhám na své chalupě se svým zlatým retrívrem a jen tak pro sebe. Nemám soutěživého ducha na maraton," sdělila Prásku.tv herečka. Nevadí jí ani vyšší investice do bot, a to i pro své děti, které jsou také zdravě aktivní.

To temperamentní brunetka Andrea Růžičková, představitelka MUDr. Mariky Lukáčová, uběhla loni pět kilometrů a od té doby ji to hrozně chytlo. Běháním si čistí hlavu a pomáhá své psychice. A práskla na sebe: „Jsem cholerik a bývám náladová. Sport je pro mě určitá forma psychoterapie a je to i hlavní důvod, proč se mu věnuji. S manželem (hudebník Mikoláš Růžička pozn. red.) jsem to zkusila jednou, ale nedopadlo to. Běhám sama." I v běžném životě má ráda tenisky a tepláky a snaží se být pozitivní člověk, protože věří, že to je jediná cesta ke štěští. A co vy, nezkusíte si vyběhnout pro své štěstí?

Autor: ham

Diskuze