Allison Mack
Zdroj: Profimedia, Prásk
Soud ji uznal vinnou

Herečka ze seriálu Smallville vedla sexuální sektu. Vyhladovělé ženy tam cejchovali jako dobytek

Před rokem byla herečka Allison Mack (36) obviněna z vedení sexuálního kultu Nxivm, kde ženy nechávala vyhladovět a byla přítomna i u jejich cejchování. Posléze se z nich stávaly sexuální otrokyně. Některé ztrácely vlasy nebo přestávaly menstruovat. Nyní ji soud uznal vinnou.

4 fotky
V dubnu loňského roku byla Allison Mack obviněna z dvou trestných činů – kuplířství a spiknutí. Allison lákala ženy do sexuálního kultu Nxivm, kde se z nich pak z většiny staly sexuální otrokyně pro zakladatele Keitha Ranierea. V systému letadla hned pod ním fungovala Allison Mack, takže sektu téměř vedla. Ženy byly cejchovány jako dobytek iniciály Raniera a Mack, a právě u těch se předpokládalo, že budou poskytovat erotické služby.

Otrokyně z donucení dodržovaly přísnou dietu. Mohly jen 800 kalorií denně. Některým ženám začaly vypadávat vlasy, přestaly menstruovat či trpěly bulimií.

Allison Mack byla uznána vinnou a ve vězení může strávit až dvacet let. “Myslela jsem, že pan Ranier chtěl ženám pomáhat. Mýlila jsem se,” řekla u soudu. Informace přinesl portál BBC.com.

Autor: Han

Diskuze