Nebylo to snadné

Herečka z Ordinace promluvila o znásilnění: Čím si představitelka šílené Šárky musela projít?

Čtvrteční díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 přinese zlom v příběhu doktora Hanáka a zdravotní sestřičky Šárky Šedivé. Ta ve snaze ulovit renomovaného lékaře překročí všechny meze. Hanáka svede a má děsivý plán…

6 fotek
Petr Hanák (Radim Fiala, 46) odešel z domova a bydlí v nemocnici. Sestra Šárka (Štěpánka Fingerhutová, 20) se raduje, že její plán, jak mu zničit manželství s Andreou (Klára Cibulková), vychází. Ale je jí to málo a pokusí se Petra svést. Ví, že pro něj bude těžké odolat kráse jejího mladého těla… Divákovi se tak večer naskytne zajímavá podívaná.

„Takhle odvážnou milostnou scénu jsem ještě netočila a musím říct, že jsem se opravdu příšerně styděla,“ přiznává mladinká herečka Štěpánka Fingerhutová, která se před svým zkušenějším hereckým kolegou ocitla takřka nahá. „Naštěstí režisér Braňo Holiček byl skvělý a moc mi pomohl, celou situaci s námi promyslel do posledního detailu a tím, že na to má i herecký pohled, se nám to snažil ulehčit, ale současně tu scénu neošidit, aby se bylo na co dívat. Myslím, že se mu to podařilo skvěle, to diváci dneska uvidí,“ vypráví herečka s tím, že velkou oporu měla i ve svém hereckém kolegovi, představiteli doktora Hanáka. „Radim mi moc pomohl, takže když jsme pak točili scénu po sexu a cpali jsme se oba na úzký gauč na lékařáku, docela jsme se přitom nakonec i pobavili. Za to Radimovi děkuju,“ prozradila mladá sympatická Štěpánka, pro kterou je úloha psychopatky Šárky Šedivé naprostým protiúkolem. „Mrzí mě, co se o sobě dočítám na internetu. Šárka je šílená, uznávám, ale já taková nejsem, fakt ne. Utěšuju se tím, že je to asi dobře zahrané, když si mě s ní lidé tak spojují,“ říká smířeně.

V témže díle ji čeká ještě jedna pikantní scéna. „Budu hrát znásilněnou, a to byl docela nápor na psychiku, musela jsem samu sebe vydeptat, abych ze sebe dostala přirozené slzy, to vážně nebyl lehký natáčecí den,“ vzpomíná na jedno ze svých nejtěžších natáčení. Výsledek ale stojí za to a diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jej uvidí 25. května ve 20:20 na Nově a slovenští diváci ve stejném čase na Nova International.
 

Autor: bin

Diskuze