Tori Spelling - 1
Zdroj: Profimedia
Radosti i strasti

Tori Spelling čeká páté dítě! Snaží se tak hvězda Beverly Hills zažehnat manželskou krizi?

Rozmnožovací jízda představitelky Dony Martinové ze seriálu Beverly Hills 90210 pokračuje. Po těžkých problémech s manželem je herečka Tori Spelling v očekávání páteho potomka!

9 fotek
Herečka v posledních letech neprocházela zrovna idylickým obdobím. Nejenže na Tori a jejího manžela Deana McDermotta prasklo, že krátili daně a připravili tak stát Kalifornii o více než 259 tisíc dolarů (6,3 miliónu korun). Také její manželství procházelo krutou krizí.

Její manžel se rád napil a cizí ženskou náručí taky nepohrdl. Následovala léčebna pro sexuálně závislé a úvahy nad vasektomií. Zákrok pár kvůli finanční tísni nakonec odložil. A právě díky tomu čtyřem dětem, které už  pár doma má, přibude bratříček či sestřička.

Péče o děti Liama (9), Stellu (8), Hattie (5) a Finna (4) musí dávat herečce pořádně zabrat. Přesto se ale rodinka nemůže dočkat dalšího člena. "Bylo to naprosté překvapení! Ale vždycky jsme chtěli mít velkou rodinu. Jsme opravdu nadšení," řekla v rozhovoru pro magazín People Tori.

Tak snad se její manžel polepší a bude herečce v těhotenství oporou. Problémů, které pár v poslední době řešil, už bylo až až...

 

Autor: sim

Diskuze