Shannen Doherty - 1
Zdroj: Instagram
Hodně zdraví

FOTO: Jak teď vypadá Shannen Doherty? Odrazila se ze dna a vrátila se ke své největší lásce!

Bývalá hvězda z Beverly Hills 90210 Shannen Doherty (47) alias Brenda zažívala poslední dva roky při boji s rakovinou prsu těžké období, kdy její stav byl ve hvězdách... Zdá se, že bojovný duch herečky zafungoval, že se začíná vracet do normálního života a ke své největší lásce!

6 fotek
Už je to dva roky od chvíle, co herečka Shannen Doherty začala bojovat s vážnou nemocí – rakovinou prsu. Bulka jí byla nalezena během běžného preventivního vyšetření a musela okamžitě jít na léčení. Podstoupila intenzivní řadu chemoterapií, ztratila vlasy, podstoupila mastektomii, nechala se fotit v různých fázích náročného období. A stále nevzdávala naději a svůj boj s touto nemocí.

Její vůle a bojovnost však nakonec růže přinesly. Podle lékařů se její stav natolik zlepšil, že může pomýšlet opět na normální život a plnit si své sny. Největší její láskou však zůstává natáčení, což se jí konečně splnilo a v současné době natáčí remake televizního filmu Smrtící atrakce. Film z roku 1988 kdysi ztvárnila herečka Winona Ryder a Christian Slater.

Na svém Instagramu herečka napsala. „Byla jsem zpět na natáčení. Byly to tvrdé dva roky. Boj s rakovinou. Jako herečku vás lidi posuzují. Mají pocit, že jste příliš slabí, neschopní atd. Práce je něco, co vás zvedne a obnoví se vám síly s bojem s nepředstavitelnou potvorou. Jsem za dnešek vděčná. Za každý den. Děkuju vám, štábu, že jste mě nechali hrát a být dnes někým jiným. Skvělý štáb, skvělí scénáristi, skvělé obsazení, skvělý program, skvělý režisér." Tak přejeme hodně zdraví!
 

Autor: ham

Diskuze