Ruby Rose
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Herečka při kaskadérském kousku skoro ochrnula, musela pod kudlu

Herečka, DJka a modelka Ruby Rose, známá ze seriálu Orange is the New Black nebo z filmu John Wick 2, se na instagramu svěřila s děsivým zážitkem z nedávné doby. Při natáčení kaskadérské scény si zranila páteř a hrozilo jí, že ochrne!

Proto musela výrazná tmavovláska podstoupit okamžitou operaci. Zákrok dokonce nechala nafilmovat a sestřih teď umístila spolu s obsáhlým komentářem právě na svůj instagramový profil.

 

"Tohle je pro všechny, co se mě ptají na moji novou jizvu na krku. Před pár měsíci jsem musela na okamžitou operaci. Bylo mi řečeno, že jinak mi hrozí ochrnutí," začala Ruby Rose vyprávění.

 

Popsala, že při natáčení kaskadérských scén jí vyhřezly dvě plotýnky a hrozily, že přeruší míchu. "Měla jsem chronické bolesti a přesto jsem neměla cit v rukou. Díky doktore Brayi, jsem navždy vaším dlužníkem," doplnila umělkyně původem z Austrálie.

 

A na konci svého příspěvku si herečka neodpustila menší vtípek - video operace prý chtěla i proto, že si vzpomněla na epizodu seriálu z lékařského prostředí, kde doktoři zapomněli v pacientovi roušku. "A taky jsem teda chtěla vidět, co se děje, když nám dají narkózu," ukončila historku Ruby Rose.

 

Nenapsala, při jakém natáčení si vlastně páteř zranila, ale je možné, že to bylo na place nového komiksového seriálu Batwoman, který má premiéru už za pár dní.

 

Po nehodě ochrnul. Jeho žena to ale nevzdala a stojí při něm i ve zlém
VAŠE PŘÍBĚHY: Ve 4 letech jsem ochrnula. Už 10 let s tím bojuji!

Autor: pez TN.cz

Diskuze