Podoba se nezapře

Herečka Petra Bučková alias Naďa Mázlová z Ordinace ukázala sestru a maminku: Jsou to kočky! FOTO

Nedávno se v Ordinaci objevila nová herečka Petra Bučková (40), která hraje dceru Čestmíra Mázla. Představitelka Naďi se na Instagramu pochlubila fotkou sestry a maminky. Podívejte se, jak jim to sluší.

6 fotek
Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se nedávno dočkali nové postavy. Tou je dcera doktora Čestmíra Mázla, Naďa, která se po letech vrátila z Ameriky, kde se živila modelingem. Hraje ji krásná herečka Petra Bučková.

Herečka se narodila v Brně, avšak od dětství žila v Táboře. Po absolutoriu na brněnské JAMU se naplno začala věnovat divadelnímu herectví. Za sebou má i několik filmových a seriálových rolí. Diváci TV Nova ji mohli párkrát vidět například v seriálu Kriminálka Anděl. Kromě toho také působí také jako Zdravotní klaun. Začínala v Čechách a později se dostala například až do Kamerunu.

Petra jde s dobou a je aktivní na sociálních sítích. Svůj Instagram pravidelně plní fotkami. Před časem se například pochlubila starší fotkou, na které je se svou sestrou Kristinou a maminkou Vierou. Všem třem to na ní velmi sluší. „To jsme my holky. Já, sestra a mamka. A ten semišák byl pěkně ošoupanej, skvělej!“ napsala herečka k fotce.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na TV Nova.

Poslední odvysílaný díl můžete zhlédnout na Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze