Klára Issová a Ivana Chýlková
Zdroj: Profimedia/ Hermina Press
Zvláštní argument

Herečka Klára Issová má smůlu? Ivana Chýlková s ní nechce hrát v jednom filmu! DŮVOD nikdo nechápe

Herečky Ivana Chýlková (53) a Klára Issová (38) měly hrát v jednom filmu. Teď to ale vypadá, že z toho nic nebude a Ivana dělá drahoty právě kvůli Kláře.

5 fotek
Spisovatelka a moderátorka kyprých tvarů Halina Pawlowská (62) chystá spolu s režisérem Filipem Renčem nový film (51). A jak jinak, než na motivy jejích knih. Stejně jako ve filmu Díky za každé nové ráno, si Halina moc přála, aby jednu z hlavních postav ztvárnila právě Ivana.

Ta měla hrát v autobiografickém filmu Haliny Pawlowské právě Halininu matku a Klára Issová zase přímo Halinu, což byl mimochodem také poměrně překvapívý výběr. Jenže podle informací Blesk.cz Chýlková odmítla ve filmu hrát právě kvůli Kláře. Podle ní se k sobě s Klárou typově vůbec nehodí. „Paní Chýlková je o tom silně přesvědčena,“ prozradil Blesku zdroj ze štábu.

Halina je z toho nešťastná, protože natáčetse má začít už tento měsíc. Jak tohle dopadne, není zatím jasné. Původně měla i roli Haliny hrát jiná herečka - Bára Poláková (33), která ale pak otěhotněla a místo ní dostala roli Klára. Halina pevně věří, že si Ivana své rozhudnutí ještě rychle rozmyslí. Jen jestli za jejím přesvědčením není něco víc, než jen problém s typovou odlišností...

Autor: bin

Diskuze