Jitka Čvančarová - 3
Zdroj: Profimedia / instagram
Gratulujeme!

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Herečka Jitka Čvančarová čeká druhé dítě. Bude mít Elenka brášku nebo sestřičku?

9. 3. 2018

Vnadná herečka Jitka Čvančarová (39) má s manželem Petrem Čadkem krásnou dcerku Elenku. Nyní čekají další přírůstek do rodiny.

15 fotek
Herečku Jitku Čvančarovou si mnozí pamatují jako porotkyni z první řady show Tvoje tvář má známý hlas nebo ze seriálu Dokonalý svět. Ale ještě předtím si ji řada diváků TV Nova oblíbila napřáklad také v seriálů Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila roli dětské sestřičky v "Růžovce". Tam si zahrála po boku Ondřeje Sokola (46).

Sympatická herečka za dva týdny oslaví 40. narozeniny, čeká druhé dítě. Informoval o tom server Super.cz. S manželem Petrem Čadkem (39) si dalšího potomka přáli už delší dobu a teď se konečně malá Elenka (5) dočká sourozence. Bude to bráška nebo sestřička?

Jitka se nyní objevila na představení nového modelu nejmenované značky kočárků. Tu prý milují světové celebrity a možná si od ní vybere nějaký ten kousek i oblíbená herečka.

Budoucí dvojnásobná maminka brzy oslaví kulaté narozeniny. Jeden dárek už dostala. Je to dům, který její manžel nedávno dostavěl. „Můj manžel postavil dům. Bylo to náročné pro všechny zúčastněné, ale postavil ho. Je úžasnej. Jsme raději u lesa, mezi daňky. Vyběhneme si z domu a jsme v lese,“ svěřila se pyšná Jitka v magazínu Sedmička. Ovšem nový přírůstek do rodiny bude dárkem nejkrásnějším.

 

Autor: mk

Diskuze