Jaroslava Obermaierová
Zdroj: TV Nova
Bude v pořádku?

Herečka Jaroslava Obermaierová skončila v nemocnici! Co se stalo? Je to vážné!

Herečka Jaroslava Obermaierová (71) alias Vilma Nyklová ze seriálu Ulice skončila v nemocnici. Po zlomeném kotníku tak zažila další dramatické chvíle, když si vážně poranila páteř! Co se stalo?

7 fotek
Herečka Jaroslava Obermaierová je neodmyslitelnou součástí seriálu Ulice už od jejího počátku. Proto se fanoušci velmi obávají o to, aby se herečce nic nestalo a mohla fungovat jako drbna Nyklová i dál. Herečka ale během krátké doby utrpěla dvě velmi nepříjemná až závažná zranění, která ji značně potrápila.

Předminulý víkend se představitelce Vilmy Nyklové stala první nehoda, kdy si během procházky lesem zlomila kotník, a protože tam byla sama, musela se z lesa doplazit pryč. Na nohu se totiž nepostavila. „Jsem z toho zničená. Šla jsem normálně na procházku, den předtím jsem celý točila Ulici, tak jsem chtěla na vzduch, uklouzla jsem a už to bylo. Rehabilituju, ale vůbec nevím, jak dlouho to může trvat. Bolí to jako čert,“ popsala herečka své trápení.

Teď se ale ke kotníku přidala i páteř. Druhé zranění však lehce souvisí s tím prvním, protože kvůli zlomenému kotníku dostala berle a s nimi pak nezvládla chůzi. Proto byla hned převezena do nemocnice v Benešově, kde rentgen potvrdil naštípnutí čtvrtého obratle. Brzy ale bude puštěna domů. Tak snad se obě zranění budou hojit bez komplikací a diváci Ulice budou Vilmu Nyklovou dále vídat každý všední den v 18,25 hodin na TV Nova.

„Jarce Obermaierové přejeme předně brzké uzdravení. To je v danou chvíli nejdůležitější. Potíže, které zranění herce způsobí výrobě seriálu, jsou zanedbatelné v porovnání s tím, jaké nepříjemnosti to představuje pro herce samotného. Za třináct let, během kterých se seriál Ulice vyrábí, jsme se s podobnou situací museli popasovat nejednou a naše produkce takové sitace řešit umí. Možností je několik, v případě Jarky Obermaierové dochází k úpravě scénáře tak, aby divák postavu v ději nepostrádal, případně indispozici herce nezaznamenal. Vzhledem k nejasné délce její rekonvalescence se nabízí i možnost zapracovat zranění do osudu její seriálové postavy. O Vilmu Nyklovou, diváci Ulice v žádném případě nepřijdou,“ uvedla situaci na pravou míru mluvčí seriálu Ulice Kateřina Kotalová s přáním brzkého uzdravení.

Autor: bin

Diskuze