Zdroj: Instagram
Šťastná rodinka

Herečka Hilary Duff se stala dvojnásobnou matkou! Rozhodla se pro odvážný způsob porodu

Americká zpěvačka a herečka Hilary Duff (31) se podruhé stala matkou. Ve čtvrtek 25. října doma porodila dceru. Dala jí neobvyklé jméno.

7 fotek
Hilary Duff jen pár dní po narození dcerky o šťastné novince informovala na svém Instagramu, a také oznámila, jaké jí s partnerem vybrali jméno. „Banks Violet Bair. Tahle maličká zcela ukradla naše srdce! Přišla na svět doma ve čtvrtek odpoledne a je absolutně kouzelná,“ napsala dvojnásobná matka k dojemné fotce šťastné rodinky. Fanynky jí následně pod snímek gratulovaly nejen k tomu, že v pořádku porodila a přivedla na svět nový život, ale i k odvaze, že rodila doma.

Stejnou fotografií se na Instagramu pochlubil i otec malé Banks, úspěšný hudebník Matthew Koma (31). „Nemohli bychom být více vděční za naši zvětšující se rodinu,“ připsal k ní. Bair je mimochodem jeho skutečné příjmení. Koma je umělecký pseudonym, pod kterým vystupuje.

Syn Hilary Duff z předchozího manželství, Luca Cuz (6), má teď malou sestřičku. Do teď byl zvyklý na to, že je jedináček. Vše se točilo neustále kolem něj. Bude to pro něj tedy velká výzva, zvládat život velkého bráchy. Na sestřičku se zrovna moc netěšil. „Je poněkud ofenzivní, ale myslím, že všechno bude v pořádku, až se to narodí,“ svěřila se Hilary Duff časopisu Today ještě před tím, než porodila.

Autor: mk

Diskuze