Selma Blairová - 1
Zdroj: Instagram
prásk.tv

Herečka bojuje s vážnou nemocí! Teď fanouškům ukázala pozadí

Oblíbené herečce Selmě Blairové (47) lékaři v loňském roce diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Minulý měsíc ukončila jeden z cyklů léčby a také si oholila hlavu. O své nemoci se nebojí mluvit veřejně a často na svém instagramu zveřejňuje aktuální informace. Naposledy přidala fotografii, na které stojí před zrcadlem a má holé pozadí.

Fanoušci na sociálních sítích sdílejí novou fotografii herečky Selmy Blairové, kde se rozhodla ukázat svou ženskost, uvedl deník People. Stoupla si před zrcadlo oblečená pouze do trička. Všem na odiv vystavila své pozadí a přední část zahalila kabelkou ve tvaru kraba.

 

5 fotek

 

"Portrét dámy," napsala herečka u fotky, kterou zveřejnila o víkendu na instagramu. K ní také přidala hashtag "barbie", čehož si fanoušky samozřejmě všimli. A hned na internetu začaly kolovat fotky, na kterých je herečka ztvárněná jako panenka Barbie. Toho si všimla i samotná Blairová. "Děkuji za zlepšení mého dne," napsala herečka autorovy fotografie.

 

Herečka Selma Blairová je známá například z filmu Hellboy, Velmi nebezpečné známosti nebo Pravá blondýnka. V červnu oslavila sedmačtyřicáté narozeniny. V dubnu loňského roku se však dozvěděla, že má roztroušenou sklerózu. Často se cítí slabá, unavená, také přichází o hlasivky a má křeče.

 

Při životě ji prý udržuje její syn Arthur. "Moje nemoc není tragédie, ale říkám si: Budeš žít způsobem, který by byl příkladem pro tebe a tvého syna," řekla v červenci Blairová. Ve stejném měsíci také oslavila konec intenzivního cyklu její léčby. Věří také, že svou nemoc porazí.

 

V léčbě roztroušené sklerózy jsme konečně dohnali Západ
PROMĚNA: Počínající roztroušená skleróza donutila Katie zhubnout přes 60 kilo!

Autor: reg

Diskuze