Dobrá volba

Herečka Anne Hathaway skoncovala s pitím: Abstinovat bude 18 let! Má k tomu pádný důvod

Herečka Anne Hathaway (36), známá například z filmu Deník princezny, na dobro přestala s pitím. Abstinovat bude prý 18 let. Má k tomu pádný důvod.

4 fotky
Americká herečka Anne Hathaway se rozhodla, že nadobro skončí s pitím. Tedy alespoň na 18 let. Rozhodla se tam kvůli svému dvouletému synovi Jonathanovi. Svěřila se s tím v talkshow Ellen DeGeneres.

"S pitím jsem přestala v říjnu, na 18 let. Nebudu pít dokud bude můj syn v mém domě jen proto, že nemám docela ráda způsob, jakým to dělám, a on se dostává do věku, kdy mě ráno po celou dobu opravdu potřebuje," vyjádřila se rodačka z New Yorku.

Zároveň popsala i případ, na sebe nebyla zrovna příliš pyšná. Bylo to ve chvíli, kdy měla kocovinu a byla se svým malým synem. "Jednou jsem ho vezla do školy. Neřídila jsem, ale byla jsem po opici, a to pro mne bylo dost. Nelíbilo se mi to," dodala.

Hereččin syn Jonathan se narodil 24. března 2016. Jeho otcem je její manžel Adamem Shulman. Za toho se Anne Hathaway, která se u nás proslavila především rolí ve filmu Deník princezny nebo Ďábel nosí Pradu, provdala v září 2012.

Autor: mk

Diskuze