Andrea Kerestéšová - 1
Zdroj: Profimedia
Stydlivá doktorka

Andrea Růžičková alias Marika musí zasahovat do scénáře, aby manžel nežárlil. Na co pohled nesnese?

Předepsaný scénář v Ordinaci v růžové zahradě 2 herečku Andreu Růžičkovou alias doktorku Mariku Lukáčovou vůbec nešetří. Dokonce musí zasahovat do scénáře, aby manžel nežárlil! Jaké má požadavky?

7 fotek
Milenecký vztah mezi primářem Otou Kovářem a doktorkou Marikou Lukáčovou je plný vášně. Jakmile mají volno mezi operacemi a poradami, využívají toho a na primářovně se mazlí. Oběma je jasné, že už se nejedná o žádný krátkodobý flirt, ale že je to k sobě táhne čím dál víc.

I přesto, že se několikrát ujistili, že chtějí být spolu, Ota Kovář je přece jen na pochybách. Chtěl by ukončit vztah, i když to pro něj není jednoduché. Každou další schůzkou touží po Marice. Ta se ale v roli skrývané milenky tak úplně necítí. Ráda by vystoupila ze stínu pouhé milenky, nechce se schovávat a ráda by s Otou trávila více času. A to zahrnuje více stráveného času v posteli. Jenže to pro herečku Andreu Růžičkovou není žádný med! „Když ty díly běží v televizi, tak se na ně s manželem nedíváme. Nezvládli bychom to,“ uvedla Andrea pro Aha!

Zatímco Martin Stránský s milostnými scénami s krásnou herečkou pochopitelně žádné problémy nemá, herečka do scénáře prý často zasahuje. „Natáčení milostných scén mi není příjemné. Nepřijde mi přirozené ležet v posteli s někým jiným, než je můj manžel. Jakmile je ve scénáři napsáno: Marika leží nahá v posteli, prosadím si tílečko,“ přiznala Andrea pro Aha!

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Šárka ještě zdaleka neukázala, co dokáže! Zničí Hanákovi život? Její představitelka prozrazuje!

Autor: ham

Diskuze