Ordinace: Herečka Andrea Růžičková
Zdroj: Archiv TV Nova
Má toho hodně

Herečka Andrea Růžičková čelí krizi! Už je toho na nic moc

Herečka Andrea Růžičková dříve Kerestešová má stále plné ruce práce. Nejdříve měla spousty práce kolem různých natáčení, pak začalo mateřství, kdy věnovala většinu času péči o miminko a nyní už je zase v pracovním kolotoči.

9 fotek
Kromě natáčení dalších dílů Ordinace má herečka také spousty další práce kolem focení nebo různých kampaní. Poslední dobou se jí vše nakupilo a je toho na ni zkrátka trochu moc. Možná už si zvykla být trochu více mámou, než herečkou, a tak bude chvíli zase trvat, než se dostane do tempa. K tomu si ještě teď vyřizovala trvalý pobyt na území ČR.

Nedávno na svém Instagramu dala najevo, že už je toho na ni celkově moc a potřebovala by si pořádně odpočinou. Není divu, pilně pracuje a ještě k tomu je maminou na plný úvazek.

"Poslední dny mám asi nějakou krizi. Nějak mám pocit, že je všeho moc, kromě času. Někdy je to tak, že když máte toho všeho málo, času je zase moc. Chce to zastavit se. Najít balanc. A tak cítím, že na chvilku potřebuju, jak se u nás doma říká, dvě deci svatého pokoje, ne od mé rodiny, ale od všech, co rodina nejsou," napsala herečka na sociální síť.

Takovéhle stavy mívá občas každý, jen co je pravda. Ten pocit, že nic nestíháme. A jindy pak zase pocit, že nemáme co dělat. Snad se Andree ten vytoužený balanc brzy dostaví a bude se zase cítit pohodově.

Autor: mk

Diskuze