Svatba Chrise Pratta a Katherine Schwarzenegger
Zdroj: Profimedia
Krásný pár

Herec Pratt a dcera Schwarzeneggera se vzali! První FOTO

Hollywoodský herec Chris Pratt a Katherine Schwarzeneggerová si v sobotu řekli svá ano. Dcera slavného herce měla nádherné šaty s dlouhou vlečkou a závoj. Novomanžele hlídala ochranka na každém kroku.

Při pohledu na svatební snímky Chrise Pratta a Katherine Schwarzeneggerové by si lidé mohli myslet, že jim pršelo štěstí. Tak to ale nebylo - deštníky rozvinula kolem novomanželů ochranka, aby co nejvíce zamezila pořizování fotek novináři.

 

Několik fotografií se ale přece jen do médií dostalo. Nevěsta měla zářivě bílé šaty s dlouhou vlečkou a odhalenými rameny, na které jí spadal bílý závoj. Pro ni to byl první obřad, slavný herec už je ale ženatý podruhé.

 

Svatba se konala v luxusním resortu v kalifornském Montecitu, které je mezi celebritami oblíbené. Líbánky tu trávil prezidentský pár John a Jackie Kennedyovi, pobývala zde i Audrey Hepburn. Ranč San Ysidro je navíc jako stvořený pro venkovní svatbu a následnou zahradní párty.

 

Katherine je starší dcerou herce, kulturisty a bývalého guvernéra Arnolda Schwarzeneggera. Ani on mezi svatebními hosty samozřejmě nemohl chybět. Kromě Katherine má ještě jednu dceru a tři syny, z čehož jednoho počal se služebnou.

 

Kam na líbánky snů? Vybírejte z těchto top 5 destinací!
Ženy prožívají líbánky s autem déle než muži

Autor: epa

Diskuze