Katy Perry a Orlando Bloom - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Orlando mááá narozeninyyy...

PĚKNÉ PŘEKVÁPKO: Katy Perry dala Orlandovi k narozeninám ten nejkrásnější dárek!

Zpěvačka Katy Perry (32) a herec Orlando Bloom (40) se osobněji poznali už před rokem a stále jim to dobře klape. A že jejich vztah není žádná nuda a o překvapení nemají nouzi, ukázala Katy, když slavila se svým filmovým miláčkem narozeniny!

7 fotek
Slavný pár už spolu randí přes rok. Na začátku byl nevinný flirt, který vznikl na afterparty po loňském udílení Zlatých glóbů, a nakonec z toho vzešla láska jako trám, která trvá do dnes. A i když jejich společná cesta nesměřuje zatím ke svatebnímu oltáři, že se mají opravdu rádi, dokazuje, že oba současně přebarvili své tmavé kadeře na blond.

U zpěvačky Katy Perry není změna image tak neobvyklá, na svých vystoupení si libuje ve výstřeních kostýmech i barevných přelivech, a stejně tak dokazuje, že umí být nápaditá v osobním životě, když se rozhodla pro Orlanda zařídit pořádnou oslavu s překvapením!

A vzhledem k tomu, že v Hollywoodu je vše velkolepé, tak i v tomto duchu se nesla oslava Orlandových čtyřicátin v Palm Springs. Na párty dorazilo mnoho celebrit, přátel a rodinných příslušníků. Orlando dostal dvoupatrový narozeninový dort, na kterém seděla velká sova. Jakmile došlou ke sfouknutí 40 svíček, ukázalo se úplně největší překvapení. Tím byla jeho matka Sonia Copeland Bloom, která přicestovala za synem až z Anglie. Jak byl Orlando šťastný, můžete vidět na fotografii!

 

Autor: ham

Diskuze