Nicolas Cage - 1
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Herec Nicolas Cage si zahraje v novém filmu! Ztvární sám sebe

Hollywoodský herec Nicolas Cage natočil za svou kariéru už desítky filmů. Teď ho čeká další. V nově připravovaném filmu si nejspíš zahraje sám sebe. Herce Cage, který se snaží získat roli ve filmu Quentina Tarantina. Měl by se také vysmívat svému budoucímu já za to, že točí nízkorozpočtové filmy.

Skála, Tváří v tvář, Con Air nebo Město andělů – v těchto filmech si hlavní roli zahrál pětapadesátiletý herec Nicolas Cage. Většina z jeho filmů se stala hitem a lidé si je oblíbili po celém světě. V přípravné fázi je momentálně snímek Unbearable Weight of Massive Talent, ve kterém by si Cage mohl zahrát. A podle deníku Independent získá rovnou roli Nicolase Cage.

 

Herec by měl ztvárnit egoistickou verzi sám sebe v devadesátých letech. Promlouvat by měl ke svému budoucímu já, který natočil nízkorozpočtové snímky a má málo peněz. Během filmu by se měl také starat o svou dospívající dceru a dostávat se z dluhů.

 

Součástí příběhu je i snaha Cage získat roli ve filmu režiséra Quentina Tarantina. Vezme si také šek na milion dolarů (přes 23 milionů korun), aby vystoupil na oslavě narozenin člena drogového kartelu. Scénář k Unbearable Weight of Massive Talent napsal Kevin Etten (producent seriálu Zoufalé manželky) a Tom Gormican (režisér filmu Nezadaní).

 

TEST: Mohly byste se stát herečkou?

Autor: reg

Diskuze