Dwayne Johnson
Zdroj: Profimedia
Skvělá zpráva

Herec Dwayne Johnson slaví! Stal se potřetí otcem. Jak se dítě jmenuje?

Herec Dwayne Johnson známý také jako The Rock (Skála) se stal trojnásobným tatínkem. Se současnou přítelkyní Lauren Hashian je to jejich druhý společný potomek.

9 fotek
Herec Dwayne Johnson slaví! Stal se potřetí otcem - narodila se mu krásná dcerka. S přítelkyní Lauren Hashian jd eo jejich druhé společné dítě. Holčička dostala jméno Tiana Giu Johnson.

Novinku zveřejnil šťastný trojnásobný tatínek v pondělí na svém Instagramu. K fotografii s novorozencem napsal také dojemný příběh o Leurenině porodu a svém obdivu vůči ženám.

"Byl jsem vychován a celý život obklopen silnými milujícími ženami, ale po účasti u porodu Tiany je těžké vyjádřit nový stupeň lásky, respektu a obdivu, který cítím vůči Lauren a všem matkám. Moudří gentlemani, je důležité být při ženě, když rodí, podporovat ji, jak jen nejvíc můžete ... držet za ruce, držet nohy, cokoliv, co je třeba. Pokud chcete opravdu rozumět nejsilnějšímu momentu, jaký život nabízí, sledujte porod svého dítěte. Změní to váš život a váš respekt vůči ženě bude navždy neomezený.

A mé nejmladší dcerce Tian Giu - jak jsem slíbil, když se tvé dvě starší sestry Simone Alexandra a Jasmine Lia narodily, máš mé slovo, že tě budu milovat, chránit, doprovázet a rozesmívat po zbytek života. Tvůj bláznivý otec má mnoho povinností a úkolů, ale úloha otce bude vždy tou, kterou budu zastávat s pýchou," napsal herec.

Autor: mk

Diskuze