Záhada

Herec Bob Klepl je 11 dnů nezvěstný: Má hluchý mobil a nikdo neví, co s ním je!

Po ošklivé nehodě na skútru vyvázl herec Bob Klepl (60) s třemi zlomenými žebry a propíchnutou plící. nyní zmizel a nikdo neví, co s ním je!

4 fotky
Bob Klepl měl sice po nehodě na skútru ošklivá zranění, ale už dva týdny po ní stál zase na jevišti. krátce na to ale kolaboval a pak náhle zmizel neznámo kam! Už 11 dní má dokonce vypnutý mobil.

Podle informací Blesku měl Klepl fotit do charitativního kalendáře Proměny. To bylo ale nakonec zrušeno. „Nezlobte se, nemám oprávnění vám k tomu cokoli říkat,“ odmítla Blesku podat vysvětlení produkční projektu. „Focení bylo pro mne zrušeno z neznámých důvodů,“ sdělil zase PR manažer Vojtěch Frant.

„Vůbec nevím, co s ním je. Nemůžu se mu dovolat,“ řekla Blesku Kleplova herecká kolegyně Alice Bendová (44). Po kolapsu nehraje herec ani v divadle. „Zatím jsme museli zrušit dvě říjnová představení. To ale neznamená, že ho diváci do konce roku na jevišti neuvidí. Vše bude záležet na jeho zdravotním stavu. V tuto chvíli vám nedokážu nic slíbit, ale všichni věříme, že mu bude brzy lépe. Podívejte se. Je mu šedesát a má za sebou těžkou nehodu, při které si propíchl plíci. Z toho by se těžko dostával i o dvacet let mladší člověk. Bohužel se ukázalo, že jeho návrat do divadla byl předčasný,“ vysvětlil Blesku jeho stav ředitel marketingu a PR divadla Tomáš Přenosil.

Kleplovu nehodu si můžete připomenout ve videu výše.

Autor: mk

Diskuze