Helena Vondráčková na dovolené - 5
Zdroj: facebook
Sluší jí to

Helena Vondráčková si užívá dovolenou: V 70 se ukázala v plavkách a stále je to kočka! FOTO

13. 6. 2018

Zpěvačka Helena Vondráčková (70) si od práce odskočila na řecký poloostrov Chalkidiki, kde si dopřává chvíle odpočinku po boku manžela Martina Michala (59). Zveřejnila foto v plavkách a rozhodně se nemá za co stydět!

4 fotky
Helena Vondráčková si užívá chvíle pohody u moře. Do oblíbené turistické destinace se vybrala spolu s manželem Martinem Michalem, aby nabrala další síly na vystoupení, kterých ji čeká opravdu hodně.

"Je tu hotový ráj, příjemné, azurové a průzračné moře, teploučko a málo lidí. Recína nemá chybu, prostě si tu krásu užíváme plnými doušky!" napsala zpěvačka na svém Facebooku a připojila fotografie, na kterých je vidět, že si relax na dovolené opravdu užívá.

Manželé si vychutnávají nejen sluncem zalité pláže, ale i příjemné posezení u osvěžujících drinků. Helena Vondráčková se na snímcích ukázala dokonce v plavkách a kraťoučkých kraťasech. Rozhodně se nemá za co stydět. V 70 letech má stále postavu, kterou ji může mnoho mladých slečen jen závidět. A moc jí to slušelo i v bílých romantických šatech bez ramínek.

 

Autor: mk

Diskuze