Helena Vondráčková na dovolené - 5
Zdroj: facebook
Sluší jí to

Helena Vondráčková si užívá dovolenou: V 70 se ukázala v plavkách a stále je to kočka! FOTO

Zpěvačka Helena Vondráčková (70) si od práce odskočila na řecký poloostrov Chalkidiki, kde si dopřává chvíle odpočinku po boku manžela Martina Michala (59). Zveřejnila foto v plavkách a rozhodně se nemá za co stydět!

4 fotky
Helena Vondráčková si užívá chvíle pohody u moře. Do oblíbené turistické destinace se vybrala spolu s manželem Martinem Michalem, aby nabrala další síly na vystoupení, kterých ji čeká opravdu hodně.

"Je tu hotový ráj, příjemné, azurové a průzračné moře, teploučko a málo lidí. Recína nemá chybu, prostě si tu krásu užíváme plnými doušky!" napsala zpěvačka na svém Facebooku a připojila fotografie, na kterých je vidět, že si relax na dovolené opravdu užívá.

Manželé si vychutnávají nejen sluncem zalité pláže, ale i příjemné posezení u osvěžujících drinků. Helena Vondráčková se na snímcích ukázala dokonce v plavkách a kraťoučkých kraťasech. Rozhodně se nemá za co stydět. V 70 letech má stále postavu, kterou ji může mnoho mladých slečen jen závidět. A moc jí to slušelo i v bílých romantických šatech bez ramínek.

 

Autor: mk

Diskuze