Helena Vondráčková - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Kdo si tohle dovolil?

POTUPA: Helena Vondráčková vzteky bez sebe! Billboard, který ji drtivě ponížil, koluje internetem

Zpěvačka Helena Vondráčková (70) stále intenzivně koncertuje. Další vystoupení mělo proběhnout v polovině září, jenže teď nastaly mnohem nepříjemnější komplikace. Objevi, se billboard, který přišel s nečekaným vysvětlením zrušení koncertu. A to se zpěvačce hodně nelíbí!

6 fotek
15. září měla odzpívat svůj velkolepý koncert ve sportovní hale v Opavě. K tomu však nakonec nedošlo. Pár dnů na to začal na internetu kolovat nepříjemný obrázek! Fotografie silničního billboardu, kde sice stojí pozvánka na koncert, ale také tučným písmem informace: „Koncert zrušen pro nezájem."

To se Heleny velmi dotklo a na svou obranu tvrdí, že se jedná o lživou informaci. Ke zrušení koncertu došlo z její vůle, nikoliv z vůle nezájmu publika. Tato dezinformace by mohla mít negativní dopad na její osobu, proto se rozhodla bránit právní cestou!

„Koncert Heleny Vondráčkové zrušila její zastupující agentura MM Praha pro hrubé porušení smlouvy ze strany pořadatele. Přelep na reklamních poutačích není pravdivý a v tuto chvíli se celou záležitostí zabývá naše právní zástupkyně,“ brání Helenu její manžel a zároveň jednatel agentury MM Praha Martin Michal.

Helena Vondráčková: Chtěla jsem chodit s Matuškou
Vondráčková se zkusila smířit s bratrem Jiřím

 

Autor: veh

Diskuze