Společenská událost

Helena Vondráčková má ráda krásné věci! V Praze slavnostně zahájila novou výstavu

Alexandra Hejlová není na české výtvarné scéně žádným nováčkem, svá díla vystavuje už téměř třicet let a mají úspěch nejen na českém poli, ale i v zahraničí. V úterý 12. 2. otevřela v Přírodovědném klubu Barrande svou novou výstavu pod názvem „Valentýnské setkání“, kterou slavnostně zahájila Helena Vondráčková s manželem.

7 fotek
Návštěvníci měli možnost vidět unikátní výtvarná díla z její sbírky – obrazy, šperky či knihy, které ilustrovala. Některá z nich byla po mnoha letech exkluzivně zapůjčena a zřejmě také i naposled, od kupců ze soukromých sbírek v zahraničí (například Švýcarsko – portrét Ivety Bartošové, USA, Německo). Výstava potrvá do 22. 2.2019.

Vernisáž slavnostně zahájili manželé Helena Vondráčková a Martin Michal, kteří nebyli na její vernisáži poprvé a s Alexandrou Hejlovou spolupracují celou řadu let a Alexandra si neskutečně váží jejich podpory a jejich přízně.
Helena Vondráčková se v den vernisáže vrátila přímo z Bratislavy z několika náročných promo dnů, jelikož 15. června bude mít v Nitře velký koncert v amfiteátru pro 12 000 lidí. Kromě toho tam vystupovala i na plese mediků a byla i v Dámském klubu. Jinými slovy, byl to pro ni dost náročný výjezd, ale přesto se vrátila do Prahy a večer se účastnila vernisáže Alexandry Hejlové. „Mám ráda krásné věci a těch tu je vystaveno více než dost.“ sdělila na akci známá zpěvačka.

Autor: bin

Diskuze