Zdroj: TV Nova
Happy end

HEIDI SLAVÍ: Prasynovec Tomášek (4) se našel! Policisté ho objevili tisíce kilometrů od domova

12. 10. 2018

Obrovskou úlevu a pocity štěstí prožívá v současných chvílích zpěvačka Heidi Janků (55). Její prasynovec Tomášek se našel živý a zdravý!

5 fotek
Od 29. června prožívala rodina Heidi Janků skutečnou noční můru. Její teprve čtyřletý prasynovec Tomášek beze stopy zmizel, a tak všichni pomýšleli na nejhorší. Hrozná prognóza se ale naštěstí nenaplnila a vše dobře dopadlo. Malého chlapce policisté vypátrali, a to opravdu hodně daleko od domova. Podle informací Blesku se chlapec našel na indonéské Jakartě!

Všechno to začalo před začátkem letních prázdnin, kdy zmizel nejen Tomášek, ale dlouho se pohřešovala i jeho matka Renata Figurová (38). Ta ale byla po několika týdnech nalezena ve svém bytě a policisty vzata do vyšetřovací vazby kvůli podezření, že za zmizením syna stojí přímo ona. Jak už se ale ví, chlapec se objevil tisíce kilometrů od domova. Více ale policie prozradit nehodlá. „Vzhledem k citlivosti tématu nemůžeme poskytovat žádné informace,“ řekla nekompromisně Blesku mluvčí ministerstva zahraničních věcí Michaela Lagronová.

Čtyřletého Tomáše Figuru měl z Čech na Bali odvézt údajně bratr jeho matky. Protože ale potřeboval několikrát obnovit povolení k pobytu, musel s ním jednou za čas vycestovat i jinam, píše Blesk. Sama Heidi se stejně jako policie k případu vyjadřovat nesmí. „Nezlobte se, ale nesmím o tom s nikým mluvit, ani nic potvrzovat. Mějte strpení,“ řekla zpěvačka. Jisté ale je, že Tomášek bude v pořádku a Heidi se znatelně ulevilo. Za chlapcem se už vydal jeho otec Tomáš Figura (38).
 

Autor: bin

Diskuze