slavná modelka

Heidi Klum (46) se vdala! Kytaristu Tokio Hotel (29) si vzala už podruhé

Modelka Heidi Klum (46) se podle zahraničních médií vdala za partnera Toma Kaulitze (29) už před pěti měsíci. Svatbu s mladším kytaristou skupiny Tokio Hotel se jim ale podařilo utajit. Všem totiž tvrdili, že svůj velký den teprve plánují. Ve skutečnosti ale plánovali ten druhý. Vzali se totiž hned dvakrát!

Heidi Klum a Tom Kaulitz svůj vztah přiznali v roce 2018. Tajně se vzali letos v únoru, pouze dva měsíce poté, co se zasnoubili. Pár podle webu People.com však nyní stvrdil manželský slib u pobřeží italského ostrova Capri a nejednalo se o malou oslavu – vzali se na luxusní jachtě Christina O., na které se vdávala i Grace Kellyová a její monacký princ.

 

Nevěsta v bílých šatech bez ramínek přišla bosá na jachtu, kde ji na květinami vyzdobené palubě čekal ženich. Tentokrát už nechyběla ani rodina zamilovaného páru. Bill Kaulitz, Tomovo dvojče, dokonce celý obřad uváděl.

 

 

Kaulitz, který byl za slávy své kapely idolem dívčích srdcí, je o 17 let mladší než Heidi. "Hodně lidí se nad tím pozastavuje a ptá se na to. Já o tom opravdu moc nepřemýšlím. Musíte prostě jen žít šťastný život, bez toho, abyste si dělali starosti, co si lidé myslí, protože právě starosti dělají vrásky," řekla Heidi Klum.

 

Manželství s Kaulitzem je pro německou modelku už třetí. "Vdaná jsem byla dvakrát, ale stále věřím v manželství. I když jsem to dvakrát pokazila. Asi mi to moc nejde. Ale našla jsem skvělou osobu. Uvidíme, co se stane," přiznala Heidi. V minulosti byla vdaná za stylistu Rica Pipina a zpěváka Seala, se kterým má tři děti. Seal také adoptoval její další dceru, kterou má z předchozího vztahu.


Zaujmout, ale neurazit: Jak se obléknout na svatbu?
Svatba může vyjít pěkně draho! Na čem ušetřit a co nepodcenit

Autor: mik TN.cz

Diskuze