To jsou fofry

Heidi Klum (45) se bude vdávat: Zajíčkovi (29) z Tokio Hotel řekla ANO a ukázala zásnubní prsten! FOTO

Na Vánoce se roztrhl pytel nejen s dárky, ale také s radostnými životními novinkami. Kromě toho, že se Rytmus stane otcem, obletěla svět zpráva o zásnubách bláznivě zamilované topmodelky Heidi Klum.

9 fotek
Topmodelka Heidi Klum se toho rozhodně nebojí. Po sotva roční známosti s o 16 let mladším kytaristou Tokio Hotel Tomem Kaulitzem mu na žádost o ruku odpověděla jasně. „Řekla jsem ANO!“ napsala na Instagram ke společné fotce modelka.

Na jejím prsteníčku nelze přehlédnout prsten, který značí, že co nevidět bude zase v chomoutu.... Proč zase? Známá německá topmodelka byla vdaná už dvakrát. Od roku 1997 do roku 2002 byl jejím manželem australský herec Ric Pipino. Jako druhý, což si jistě mnozí dobře vzpomínají, byl britský zpěvák Seal, se kterým vydržela ve svazku dlouhých osm let a s nímž má celkem čtyři děti.

I mladý německý hudebník Tom Kaulitz není ale manželství úplně nepolíbený. V roce 2015 si vzal svoji dlouholetou přítelkyni Riu Sommerfeld, a už po roce šokoval tím, že podal žádost o rozvod. Bude tedy tou pravou o šestnáct let starší topmodelka? Třeba právě tohle manželství bude paradoxně to, které vydrží až nadosmrti.

Nejkrásnější a nejslavnější zásnubní prsteny všech dob
Tipni si, jak „dlouhé“ bylo nejkratší manželství celebrit


 

Autor: bin

Diskuze