Hasičský babyboom v Kalifornii - 2
Zdroj: facebook, Rancho Cucamonga Fire District
Prásk.tv

Hasiči se pochlubili babyboomem. Fotky jsou hitem internetu

Hned devět novorozenců se během pouhých čtyř měsíců narodilo hasičům z jedné kalifornské stanice. Do velké hasičské rodiny přivítali sedm dívek a dva chlapce. Teď je vzali do práce ke společnému focení. Roztomilé snímky se hned staly hitem internetu.

5 fotek
Že si pořídí potomky ve stejnou dobu, hasiči neplánovali. Postupně se jeden po druhém svěřovali kolegům v práci, že jejich partnerka je v očekávání. Nakonec se mezi 10. březnem a 12. červencem letošního roku narodilo hned devět dětí.

 

"Nebylo to plánované, je to opravdu náhoda, ale všichni jsou šťastní, že to takhle vyšlo a že můžeme všichni tuto zkušenost společně sdílet," řekla webu People.com mluvčí hasičů z města Rancho Cucamonga Gabrielle Costellová, která sama porodila 4. července jako 8. z partnerek hasičů.

 

Jak prozradila, pro některé z hasičů je to první potomek, jeden z nich je ale už čtyřnásobným otcem. "Všichni byli opravdu překvapení, ale jsme rádi, že je máme tak blízko u sebe a že všichni mohou vyrůstat společně," dodala Costellová.

 

JAK SILNÉ JE POUTO MEZI HASIČI UKÁZALI PŘED ČASEM TI Z MĚSTA ROSLYN. PRO BÝVALÉHO KOLEGU UDĚLALI NĚCO NÁDHERNÉHO

 

Jedna z maminek navrhla vzít děti na společné focení na stanici. Ukázalo se to jako brilantní nápad. Fotografie vyvolaly obrovský ohlas. Když je hasiči zveřejnili na facebooku, sdílelo je přes 2,5 tisíce lidí.

 

"Překvapilo nás to. Nafotili jsme to prostě, abychom měli vzpomínku na naše děti, když byly malé. Ale staly se virální. My jsme hlavně rádi, že naše děti tolika lidem přinesly radost," doplnila mluvčí hasičů.

 

Miminko se poprvé setkalo s vodou. Jeho reakce vás dostane!
Současnost a budoucnost antikoncepce: Která neohrožuje zdraví a budoucí šanci na miminko?

Autor: vbo TN.cz

Diskuze