Archie
Zdroj: Instagram, sussexroyal
prásk.tv

Harry chce pro svého syna jiný život, než měl on! Vzor našel u sestřenice

Princ Harry a jeho manželka Meghan ví, jak budou vychovávat svého syna. Expertka na královskou rodinu popsala britským médiím, jaký život by rodiče pro Archieho chtěli.

"Pročítala jsem si spisovatelku Angelu Levinovou, která píše životopisy a s Harrym strávila spoustu času. Řekla, že si Harry opravdu přeje soukromí pro své dítě," popsala pro web The Sun expertka na královskou rodinu Angela Mollardová.

 

"Je naprosto jasné, že v hierarchii je daleko za Williamem, což by mu mělo umožnit život, jaký si užívají Harryho sestřenice Zara a bratranec Peter Phillips. Celé roky je sledoval a myslel si, jak chytré bylo, že jim princezna Anna nedala tituly," dodala.

 

"Bylo jim umožněno vyrůstat celkem normálně. Teď je to umožněno i jejich dětem - Mie, její malé sestře Leně a také dětem Petera. Myslím, že přesně tohle chce pro Archieho," dodala Mollardová.

 


Archie Harrison Mountbatten-Windsor měl na výběr hned několik titulů, Harry a jeho manželka Meghan se zřejmě z toho důvodu rozhodli pro syna nepoužít ani jeden. Archie se mohl stát hrabětem z Dumbartonu, což je jeden z vedlejších titulů Harryho, nebo lordem.

 

Princ Harry a Meghan Markle dostali své tituly vévody a vévodkyně ze Sussexu od královny v den svatby. Podobně se princ William a jeho manželka Kate Middletonová v roce 2011 stali vévodou a vévodkyní z Cambridge.

 

Které hraběnky a kněžny mají český původ?

Autor: TN.cz

Diskuze