Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Britská královská rodina

Harry bude tatínkem za pár dní. Víme, kdy Meghan Markle porodí

Princ Harry (34) a Meghan Markle (37) se stanou co nevidět rodiči. Fanoušci britské královské rodiny už se nemohou dočkat. Podle všeho má Meghan porodit holčičku. Nedávno si totiž pustila pusu na špacír kamarádka slavné rodiny, Serena Williams (37). Nyní už se ví i termín porodu.

10 fotek
Královská rodina vydala už dříve oficiální vyjádření s tím, že Meghan přivítá na svět potomka v září 2018. Spekuluje se, že Meghan porodí poslední týden v dubnu nebo první týden v květnu. Nejpravděpodobnější datum je 28. dubna a stanoveno bylo Národním statistickým úřadem.

Vyšlo z analýzy zvětšujícího se Meghanina bříška. Pokud si chcete vsadit, tak právě na data od 28. do 30. dubna, byl vypsán nejnižší kurz 4:1.

Meghan s Harrym do poslední chvíle nechtěli prozradit ani pohlaví miminka, ale přítelkyně britské královské rodiny, Serena Williams, se uřekla. Když mluvila o miminku, tak podle zahraničních médiích hovořila v ženském rodě, takže vévodkyně ze Sussexu dost možná porodí holčičku. Informace přinesl deník The Sun.

Poprvé císařem, podruhé přirozeně? Výhody a nevýhody při druhém porodu
Pro budoucí maminky: Porod

Autor: Han

Diskuze