Agáta Hanychová
Zdroj: Mediafax
Karlovarský incident má další jednání

Hanychová čelí trestnímu oznámení! Kvůli rozkroku!

Agáta Hanychová (27) a její kauza z filmového festivalu v Karlových Varech pokračuje. Tentokrát čelí trestnímu oznámení za pomluvu.

Po incidentu na filmovém festivalu, kdy měl přítel Agáty Hanychové Jiří Dopita údajně napadnout fotografa a odcizit mu fotoaparát, je tu další trestní oznámení. Tentokrát na modelku Agátu.

Poté, co televize odvysílala Agátinu výpověď, napadený fotograf se rozčílil a hned druhý den na ni podal trestní oznámení. "Vzhledem k tomu, že paní Hanychová se vyjádřila ve zprávách, že můj klient se snažil vyfotit její rozkrok, rozhodli jsme se podat trestní oznámení," potvrdil pro web Prask.tv advokát napadeného fotografa JUDr. Ronald Němec.  "Můj klient s tím nesouhlasí, má stálou přítelkyni, která je těhotná. Také je profesionálním vojákem, takové chování je tedy v rozporu s jeho činností," dodává.

Agáta si to ale nechce nechat líbit a její advokát už začal celou kauzu řešit. "S trestním oznámením nesouhlasíme a jsme přesvědčeni, že se žádného přestupku nedopustila. Vše, co bylo řečeno se zakládá na pravdě a za tím si budeme stát," oznámil portálu Prask.tv advokát Agáty Hanychové JUDr. Jiří Fíla.

Prask.tv pro vás bude sledovat i další průběh.

 

 

 

 

 

 

Autor: sas

Diskuze