Agáta Hanychová
Zdroj: Martin Mithofer
Hot news Incident modelky bude mít dohru

Hanychová a Dopita: Obvinění z loupeže

Aktualizováno 14.7. 2012 01:49

Zadržení Mirka Dopity (31), snoubence Agáty Hanychové (27), jehož nad ránem zatkla policie kvůli napadení fotografa, už má konkrétní dohru. Kvůli zničení mužova fotoaparátu byl Dopita obviněn z loupeže.

Na Krajském ředitelství Karlovarského kraje musela dnes odpoledne modelka a rebelka Hanychová objasňovat důvody a detaily incidentu, při kterém byl údajně napaden návštěvník karlovarského festivalu.

K incidentu došlo v době, kdy se modelka v doprovodu svého partnera Dopity a stylisty Mártyho vracela z večírku do hotelu. Po čtvrté hodině ráno se opilou Agátu snažil vyfotit třicetiletý muž, což se modelce nelíbilo. Agáta mu vytrhla fotoaparát a zničila paměťovou kartu. Svým činem odstartovala hádku a právě v této chvíli měl zakročit Dopita a muže napadout.

Přivolaná policie zadržela Dopitu, který pak musel strávit noc v chládku. Odpoledne byl ze Sokolova deportován v poutech.

K celé události se Hanychová odmítá vyjádřit. „Nemůžu k tomu zatím nic říci. Ano, Mirek je ve vězení, nějaký fotograf nás v noci obtěžoval a Mirek nás bránil.“

Podle neoficiálních zdrojů chce policie Agátin, respektive Mirkův incident s fotoaparátem kvalifikovat jako loupež, za niž hrozí v krajním případě dva až osm let vězení. Bližší informace pro vás zjišťujeme.
 

Autor: ana

Diskuze