Hana Mašlíková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Malý Reinders

Hanka Reinders prozradila jméno dítěte! Bude jíst po porodu placentu?

Už jen pár týdnů zbývá do porodu Hanky Reinders (35), která se těší, až bude maminkou. Jak se bude dítě jmenovat? A hodlá pak sníst placentu, jak je teď velkou módou?

9 fotek
Hanka Reinders má pár týdnů před porodem. Bříško má v devátem měsíci pěkně velké, a tak se dá předpokládat, že nastávající rodiče mají jméno pro miminko. Extra.cz prozradila, jak se bue jmenovat dítě v případě, že to bude holčička i chlapeček. Pohlavní pár samozřejmě zná, ale prozradit dopředu ho nechce.

V případě, že se narodí holčička, mají vybrané jméno Isabela. A když se narodí kluk? Malý Reinders bude mít podobné jméno jako otec - Andreas. Které z nich nakonec uplatní, to se všichni dozví už brzy. Porod má Hanka naplánovaný v pražské motolské nemocnici a otec André u porodu nejspíš nebude, jak Hanka prozradila.

Stejně tak jistě její fanoušky zajímá, jak to má nastávající maminka s požitím placenty. Dobře se ví, že herečka Míša Tomešová si ji po porodu nechala zkpracovat do kapslí a podobné plány má možná i též ještě těhotná Andrea Růžičková. „To opravdu ne,“ zněla razantní reakce moderátorky Snídaně s Novou. Hanka zastává tradiční metody a rozhodně žádná placenta ani domácí porod nepřipadají v jejím případě v úvahu.

Autor: bin

Diskuze