Maminky to znají

Hanka Reinders poprvé ukázala syna na veřejnosti. Prozradila, jaké neplechy dítko vyvádí! VIDEO

Hanka Reinders společně s manželem v Praze otevřeli tělocvičnu pro bojové sporty. Bylo to vůbec poprvé, co moderátorka Snídaně s Novou ukázala syna na veřejnosti.

Hanka Reinders společně s manželem André Reindersem v úterý 27. března otevřeli Gym Reinders MMA v Praze na Stodůlkách, který bude zaměřený na bojové sporty, jako je thajský box, zápas, brazilské jiu jitsu, judo a z velké části na stále více populární smíšená bojová umění (MMA). Reinders chce pozdvihnout úroveň tohoto sportu v Čechách a chce vytvořit dobré zázemí pro svůj tým. Splnil si tím svůj sen. Manželka je na něj náležitě pyšná.

Tělocvičnu jim měl mlíčkem pokřtít jejich sedmiměsíční synek Andreásek. Nakonec ale mlíčko zapomněla moderátorka doma a tak použili tradičně sekt. Bylo to vůbec poprvé, co Hanka svého syna ukázala na veřejnosti. "Chtěli jsme, aby byl malý kmotrem a pokřtil nám ten gym, protože ho třeba jednou zdědí," říká Hanka.

Moderátorka Snídaně s Novou se také nechala slyšet, že bude možná její synek nástupcem manžela. "My ho do toho nebudeme nutit. Pokud se mu to bude líbit, tak ho k tomu povedeme. Ale pokud ne, tak ho povedeme k tomu, co ho bude bavit," říká. Ovšem Andreáskovi se moc líbil náš mikrofon, takže možná nepůjde ve šlépějích tatínka, ale naopak maminky. "Tak už mu tam hlídejte na Nově místo," vtipkovala Hanka.

Také se svěřila s tím, jak ji naplňuje role matky a přiznala se, že nyní nechápe, jak život bez syna mohl mít smysl. "Život má různé etapy a pro mne je aktuálně tahle úplně ta nejkrásnější," říká. Také povyprávěla o tom, jaké neplechy jí její malý synek vyvádí. "Chlapečkové dokážou čůrat docela do vejšky, takže jsem tak třikrát v týdnu totálně počůraná," přiznala. na celý rozhovor se podívejte ve videu.

Autor: mk

Diskuze