Celebrity beach cup - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Váleli se v písku

Hanka Mašlíková ukázala prsa a medvěda, Puhajková hrála nabalená

Aktualizováno 25.8. 2014 15:06

Kdyby na turnaji Celebrity Beach Cup 2014 nebyla taková zima, ukázali bychom vám krásné novácké celebrity v plavkách. Ale bohužel. Takhle zůstal medvěd a prsa Hany Mašlíkové.

10 fotek
Modelka a moderátorka Hanka Mašlíková se shlédla v krocení divé zvěře. Na nedělním charitativním turnaji Celebrity Beach Cup 2014 a plážovém volejbalu, který pořádala ve Žlutých lázních na podporu střediska vodících psů pro nevidomé dokázala, že si s němou tváří rozumí.

"Doma mám psa, ale k téměř všem zvířatům mám velice kladný vztah. Na dnešní akci jsem proto pozvala dva téměř osmiměsíční medvědy hnědé, Huga a Barušku, s jejich chovateli, aby malým návštěvníkům zpříjemnili odpoledne. Samozřejmě jsem se s nimi přivítala, protože je dobře znám, ale domů bych si je, ač jsou přátelští, hraví a milí, nenastěhovala. Přeci jen jsou to v jádru divoši a nemuselo by to dopadnout dobře," s úsměvem vysvětlila Hanka. Když se dostatečně s medvíďaty vyřádila, odebrala se na hřiště, aby se aktivně zapojila do sportu.

"Beachvolejbal mám ráda a hraji ho s chutí. Nevím, zda dobře, na to se zeptejte mých spoluhráčů, ale určitě s nadšením. Se stejnou dávkou chuti bojoval na písku pod vysokou sítí třeba i Ben Cristovao či Kateřina Průšová nebo Inna Puhajková. Ta do svého herního projevu dala úplně všechno, a tak nebylo divu, že si po zápase doplnila ztracené kalorie porcí guláše.

Podpořit akci, ne sportem, ale zpěvem, přišli i Maxim Turbulenc. "Pinkání po nás nechtějte, jsme už přeci jen pánové v letech, ale třeba do skákacího hradu se na chvíli půjdeme zrelaxovat. Ze 420 nedávných kilogramů jsme společně zhubli na 340, takže by nás to mohlo udržet," konstatovali pánové a jak si předsevzali, udělali. Gumový hrad sice „přežil“, ovšem přeci jen se pod vahou "drobečků" poněkud změnil tvar.

Na charitu do Žlutých lázní si našla cestu i rodinka kouzelníka Pavla Kožíška, se svými ratolestmi přišly na akci i Kristina Kloubková a Iveta Lutovská nebo Lumír Olšovský s přítelem A jak jinak, kromě sportování pro dobrou věc, zábavy, zpěvu či muzicírování došlo i na dvě módní přehlídky.

Autor: pul

Diskuze