Hana Mašlíková - 1
Zdroj: Profimedia
Tomu se říká zodpovědnost

Obavy kvůli dítěti: Těhotná Hanka Reinders řeší problém! Nastávající matku čeká zásadní rozhodnutí

Moderátorka Hanka Reinders (Mašlíková) se v létě stane maminkou. A protože nechce nic podcenit je ochotná vzdát se milovaného člena rodiny. Proč?

4 fotky
Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou Hanka Reinders (34) se již za pár měsíců dočká vytouženého prvního potomka. Přestože se s manželem Andrém nemůžou dočkat, tíží je velká obava. Pokud dojde na nejhorší, bude jejich dům muset opustit člen rodiny.

Hanka je známá milovnice zvířat. Pravidelně si domu bere psy z množíren, pečuje o ně a snaží se jim najít domov. Sama vlastní dva pejsky. Moderátorka prozradila pro expres.cz, že v nejhorším případě bude muset jeden z nich pryč: „Drago je strašně dominantní a dalšího samce v domě nesnese. Snesl manžela a to si myslím, že je strop. Takže pokud se nám narodí syn, uvidíme, jak bude Drago reagovat. Jsem na tohle ale připravená. Je to velké zvíře, takže když bude vykazovat agresivitu, bude muset z domu."

Je vidět, že moderátorka bere celou situaci kolem mateřství zodpovědně. Přeci jen vzdát se milovaného pejska, nemůže být snadné rozhodnutí. Nezbývá než doufat, že Drago přijme dalšího člena rodiny s klidem a celá rodinka bude žít pohromadě.

Autor: vsa

Diskuze