Bekim - 1
Zdroj: Instagram
Obdivuhodné!

HANDICAP VÝHODOU: Ze života na vozíku dokázal slovenský raper vytěžit maximum! Takhle motivuje ostatní

Možná byste si řekli – „Vozíčkář a raper? Opravdu?“ Ano! Nic totiž není nemožné a v případě tohoto mladého muže už vůbec ne. Jeho životní příběh je dojemný a naprosto motivující.

12 fotek
Bekim Aziri je slovenský raper, který rozhodně nepatří k životním pesimistům a věčným stěžovatelům. Je to přesně ten příklad osobnosti, která se nenechá pohltit nelichotivými životními událostmi a naopak se nad ně ještě povznese. Bekim utrpěl ve svých šestnácti letech vážnou nehodu a od té doby byl upoután na invalidní vozík. Jeho prognóza nebyla nijak příznivá. Doktoři předvídali, že už se na nohy pravděpodobně nikdy nepostaví. Opak se však stal pravdou. Dnes už Aziri dokáže nejen vstát, ale udělat i několik kroků.

I přes svůj závažný zdravotní stav se však nevzdal a bojoval. Začal se věnovat takzvané „stand-up comedy show“, kterou on ve svém podání nazývá „sit down tragedy“. Fotky z těchto představení pravidelně dává na sociální sítě a vždy mají značnou pozitivní odezvu. Je to jednoduché, jeho příspěvky jsou plné humoru a veselí, jsou motivující a obdivuhodné. Není tedy divu, že si tento raper získává stále více fanoušků, a to v řádech několika tisíců. Jak řekl, často mu lidé psali, že je velmi motivuje. On sám prozradil, že to nebyl záměr. Chtěl jen jednoduše světu ukázat, že i přes výrazný handicap může být člověk užitečný a dokázat, co se mu zachce.

„Nestačí jen chtít, je třeba proto i něco udělat! Pokud spojíš to, že velmi chceš a dřeš na sobě, výsledek se nepochybně dostaví! Nikdy není pozdě!“ To jsou slova, která napsal k jedné ze svých fotografií na Instagramu. Podívejte se na jeho fotky sami. Určitě vás nenechají chladnými a možná vás i pořádně nakopnou, protože Bekim smysl pro humor a životní energii opravdu má!

Autor: Mark

Diskuze