Je to na spadnutí

Porod Hanky Reinders se blíží! Bude to holka, nebo kluk?

Hanka Reinders a její manžel André Reinders jsou v plném očekávání. Jejich první potomek se narodí co nevidět a oba už teď doslova září štěstím. Bude to holka nebo kluk?

Krásná moderátorka Snídaně s Novou a modelka Hanka Reinders se už brzy stane poprvé maminkou. S manželem, kterým je bývalý profesionál v ultimátních zápasech MMA, Andrém Reindersem, byli společně vybírat výbavičku. Už mají kočárek i spousty dalších nezbytností.

Na dítě se oba moc těší. Z příchozí rodičovské role jsou sice trochu nervózní, ale myslí si, že si to užijí. „Před pár lety bych si to asi nedokázal představit, ale teď je to pro mne naprosto přirozené. Těším se,“ říká André, který už má s dětmi malé zkušenosti. Trénuje je totiž v zápase. S novorozenětem se to bude muset teprve naučit, jak sám říká, za pochodu.

Rozhodně ale nechce mít doma rozmazlené dítko, kterému rodiče vše dovolí a „skáčou tak, jak ono píská“. „Já si myslím, že dítě musí mít dané nějaké pevné hranice. Nemám příliš rád takové ty rozdováděné děti, kterým rodiče dovolí absolutně všechno a pak jsou z nich nevychovaní spratci,“ pronesl.

Hance už se čas do porodu neúprosně krátí. Rozhodla se rodit v nemocnici. Jak sama říká, není zastánkyní žádných alternativních metod a rozhodně chce být v rukou lékařů. Doma by prý nikdy nerodila. Není to podle ní bezpečné.

Jestli bude dítě ženského nebo mužského pohlaví, to je zatím ve hvězdách. Rodiče i jejich rodiny už to samozřejmě ví, ale rozhodli se to až do porodu utajit. Ať už je to holka, nebo kluk, hlavně aby byl porod bez komplikací a děťátko se narodilo zdravé. Pak už si může Hanka v klidu užívat mateřskou.

Moc dlouho to ale trvat nebude! Chtěla by se co nejdříve vrátit zpět na televizní obrazovky do Snídaně s Novou, kterou moderuje. Tato práce jí totiž neskutečně baví!

Autor: TV Nova

Diskuze