Hana Mašlíková
Zdroj: facebook.com
Láska ve vůni potu

Hana Mašlíková představila svého přítele. Prostřednictvím fantastické fotky

Krásná a sympatická modelka Hana Mašlíková (32) žije poslední měsíce, možná už roky, ve fitness centru. A tak není divu, že si tam našla přítele. Nyní ho poprvé oficiálně přiznala.

18 fotek
Modelka a moderátorka Snídaně s Novou Hana Mašlíková je krásná, chytrá a vtipná. Ale žádná z těchto vlastností jí štěstí ve vztahu nepřinesla. Jenže ona je také parádní fitnesska a má pěkné svaly. A to už ji lásku přineslo. Hana Mašlíková se zamilovala do trenéra.

"I když záda v zrcadle nevidíme, jsou tyto svaly jedněmi z nejdůležitějších v lidském těle. Proto jim s André Reinders (34) věnujeme náležitou pozornost," napsala modelka na svůj facebookový profil před pár měsíci. Nyní potvrdila, že nevěnoval pozornost jen jejím svalům, ale i jiným částem těla. A Hanka se do sympatického trenéra, ktreého zná už dlouhé roky, konečně zamilovala. Tedy zamilovala, je to něco víc.

"Láska, přátelství, souznění, důvěra, pochopení, klid, harmonie, síla, tolerance, sdílení... To vše jsme v sobě našli. Byla jsem několikrát zamilovaná, ale poprvé opravdu miluji," napsala k úžasné fotografii, kterou vidíte v úvodu článku.

Gratulujeme!

Autor: pul

Diskuze