Paráda!

Hana Holišová v Ulici slaví neskutečné výročí: Tomáš Dastlík jí přichystal parádní překvapení!

Dvacetileté výročí dnes večer oslaví Hana Holišová alias Veronika Maléřová v seriálu Ulice. Jaké překvapení jí přichystá Tomáš Dastlík alias Martin Maléř?

10 fotek
Dvacet let od svatby. Takové výročí dnes večer oslaví Hana Holišová alias Veronika Maléřová v seriálu Ulice. Seriálový manžel Tomáš Dastlík alias Martin Maléř jí přichystá velké překvapení. Na oslavu jim zahraje kapela Čechomor a Veronika prokáže hudební nadání. Čechomor tak protentokrát získává novou zpěvačku…

Lepší dárek k jejich významnému jubileu Martin snad ani nemohl vymyslet. Pozval muzikanty, kteří jemu a Veronice hráli před dvaceti lety svatbě a Veronika s nimi tehdy prozpívala celou noc. I dnes večer si to pořádně užije. S muzikanty z kapely Čechomor po letech zase zazpívá. A jak!

Díky návštěvě Čechomoru se rozezněly i ateliéry. „Moc jsme si to užili. Bylo tady hodně jídla a pití a nádherná muzika. Já si umím představit, že bych s nimi zpívala. Dlouho jsem tenhle žánr nezpívala, je to pro mě návrat do mládí,“ zasnila se Hanka Holišová. Frontman kapely Čechomor František Černý by ji bral okamžitě! „Hanku jsem neznal a příjemně mě překvapila, je fakt dobrá. My už sice zpěvačku máme, Martinu Pártlovou, ale uvidíme, co bude dál,“ pronesl s úsměvem.

Natáčení oslavy kvitovali všichni. „Tímhle dnem jsme se prakticky projedli. Jen bylo náročné hlídat, jestli ujídáme pořád to samé, aby to navazovalo,“ smál se představitel Martina Maléře, Tomáš Dastlík. Zatímco v seriálu se dárkem k výročí vyšvihl, ve skutečnosti má s výročími problém. „Já se přiznám, vůbec nejsem datumovej. Mně se to musí pořád připomínat. Stydím se za to, ale nedá se s tím nic dělat,“ přiznává s uzarděním. To Hanka Holišová si výročí pamatuje, ale co když zapomene ten druhý? „Je hezké, když si dva připomenou výročí, ale když se zapomene, není to důvod k rozchodu. Jsou horší věci na světě,“ tvrdí.

Dvacet let od svatby oslaví Maléřovi dnes v 18:25 na Nově a ve stejném čase na Nova International.

Autor: mk

Diskuze