Hana Holišová - 1
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Koho ocenila?

Které hvězdy v Tvojí tváři nejvíce překvapily Hanku Holišovou? Tohle byste rozhodně nečekali!

Tvář Hany Holišové znali donedávna zejména diváci seriálu Ulice. Nyní září v oblíbené show. Uhodnete, které z vystoupení jejích kolegů se jí zatím líbilo nejvíc?

7 fotek
Hanka Holišová se stala velkým překvapením pro statisíce televizních diváků. V show Tvoje tvář má známý hlas to dokázala rozjet na parketu coby sexy zpěvačka Beyoncé, ale i dojmout při dramatickém přednesu slavné šansoniérky Édith Piaf. Její výkony zkrátka sklízí vlnu chvály i obdivu. Které z vystoupení jejích kolegů ji zaujalo nejvíc?

„Mě tedy dostávali všichni a každý týden. Těžko vybírat. Obdivovala jsem Ivanku Chýlkovou a Petra Rychlého, jak se zvládali učit anglické texty, a přitom vůbec anglicky neuměli. Myslím, že s každým úkolem jsme si všichni posouvali své hranice,“ přiznala herečka.

A co bylo na této show nejnáročnější pro ni samotnou? „Nedostatek času. Ustát ten psychický tlak a nepodlehnout strachu, že se to za těch pár dnů nenaučím tak, aby to aspoň nějak vypadalo,“ zavzpomínala Hanka na natáčení a přípravy.

Na další výkony nejen Hany Holišové, ale i dalších hvězd se můžete těšit již tuto sobotu od 20.20 hodin na obrazovkách televize Nova.

Autor: vsa

Diskuze