Žena natočila srdceryvný vzkaz - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Zachovala se správně?

Hana (18) natočila po porodu VIDEO s novorozeným synem! Okamžik na to o chlapečka přišla

Dívka neměla jednoduchý osud. Nejdříve nečekaně otěhotněla a pak přišla krutá rána. I ta měla dopad na dívčino srdcervoucí jednání!

9 fotek
Hannah Mongie otěhotněla v pouhých osmnácti letech. Miminko s partnerem Kadenem Whitneym neplánovali. Přesto si ho nechala. Jenže to ani jeden nemohl tušit, co se za dva měsíce stane. Kadenovi se ve spánku zastavilo srdce a zemřel!

Mladá žena a nastávající matka byla na pokraji psychických sil, a tak se rozhodla po porodu udělat radikální krok. Když přišel den, kdy se malý Taggart Kaden Marsh dostal na svět, bylo to pro Hannah opravdu těžké. Během těhotenství se totiž rozhodla dát chlapečka k adopci. Už v době, kdy ještě její partner žil, se o této variantě spolu bavili.

I tak to ale dívce nedalo a z adopce byla smutná. Chtěla, aby její syn jednou zjistil, že se ho nechtěla zbavit, ale dala ho k adopci právě proto, že pro něj chtěla lepší život, který mu sama dát nemohla. A tak mu natočila video... „Chci abys věděl, že tě opravdu moc miluju. Víc než kohokoliv jiného na světě," říká a přitom srdceryvně pláče. Chce, aby věděl, proč se rozhodla k adopci. „Nemohla bych ti dát to, co tolik potřebuješ...“

A tak ještě v době těhotenství našla Hannah manželský pár, konkrétně Emily a Brada Marshovi, kteří už měli doma dvě adoptované děti, protože nemohli mít nikdy vlastní. Hannah věřila, že se u nich bude mít její syn dobře. A měla pravdu. Dokonce vše dopadlo tak, že Hannah dneska bydlí blízko rodiny Marshových, a tak svého dnes už téměř dvouletého syna jednou měsíčně navštěvuje. Konec dobrý, všechno dobré!

Autor: bin

Diskuze