Halloween pro vaše mazlíčky - 1
Zdroj: Profimedia
Je libo psího Darth Vadera?

HALLOWEEN SE BLÍŽÍ: Oblékněte do kostýmu i svého psa! Až uvidíte ty modely, budete brečet smíchy

Už se to blíží! Za měsíc a pár dní se bude již tradičně slavit Halloween. Ano, není to sice český svátek, ale i tady už je poměrně dost populární. Takže dlabejte dýně a oblékejte vaše psí miláčky do těchto super bláznivých oblečků, které zvednou náladu každému!

7 fotek
Začal podzim a ten je spojený nejen s pouštěním draků, padání listí a pochmurným počasím, ale i se svátkem mrtvých - s Halloweenem. Je pravda, že v České republice to s oslavami a všemi tradicemi kolem něj, není zase tak rozšířené, ale například halloweenské párty se už i u nás těší velké oblibě!

Není proto nic divného, když na konci října všichni jako splašení shání nějaký ten originální kostýn úpíra, mrtvé zdravotní sestřičky, nebo přímo obří dýně. Mrtvoly a zombie se 31. října běžně pohybují večer na ulicích už i u nás. Teď ale přichází zcela jiná dimenze halloweenských kostýmů! Vyšší level. Pro ty, co si lubují v maskách, karnevalech a jiných akcích, kde se většinou stylizujete do role někoho jiného, tady je velká pecka - oblečky pro vaše mazlíčky.

Není tak nemožné, obléknout svoji roztomilou čivavu, případně dogu do slušivého kostýmku a vyrazit tak na večírek se zvířecím Batmanem, Darth Vaderem, případně s pošťákem nebo papežem. Podívejte se do galeri, když už vás neinspiruje, tak vás ale zaručeně velmi pobaví!

Autor: ham

Diskuze