Jana z Výměny
Zdroj: TV Nova
Hezká myšlenka

Hadí žena Jana z Výměny manželek odpověděla na zvláštní inzerát! Tohle byste do ní asi neřekli

Jana z Výměny se stala hvězdou reality show ze dne na den a od té doby se na ni navalila vlna nepříjemné kritiky. Teď ale možná všem sklapne. Jana chtěla udělat něco pro dobrou věc, a tak odpověděla na velmi speciální inzerát. Co v něm stalo a jak to celé dopadlo?

8 fotek
Janu z Výměny manželek mnoho lidí hanilo za její lásku k hadům. Spojení dětí a hadů se nezdá každému zrovna bezpečné a zodpovědné. Proto si Jana, která navíc udělala u Osmi očí pořádný rozruch, příliš příznivců v řadách diváků, nezískala. To ale neznamená, že je špatný člověk. To by jinak neplánovala udělat tak šlechetné gesto!

Jana se rozhodla pomoct dobré věci a odpověděla na inzerát z Hospice svatého Lazara v Plzni. Tam je starší paní, která si přála i přes svůj vážný zdravotní stav splnit jeden z velkých životních snů. „Tato dáma, kterou vítr zavál do našeho hospice, by si chtěla pohladit hada. Za celý život se jí to nepoštěstilo a bojí se, že už to nestihne. Není to žádný fórek, paní V. svoje přání opakovaně vyjadřuje a my bychom rádi její prosbu vyslyšeli. Nemáte prosím někdo hodného hada, kterého byste do hospice na pohlazení přinesli? Zn.: Spěchá,“ zněl podle Extra.cz inzerát od zaměstnanců ústavu.

Jana se tak rozhodla využít svojí vášeň pro dobrou věc a na inzerát odpověděla. Vše už bylo domluvené. Milovnice hadů měla spolu se svými miláčky přijet za paní V. Jenže z toho nakonec sešlo... „Včera jsme v hospici mluvili o vaší sobotní návštěvě. Paní, která si chtěla hada pohladit, se cítí dost špatně, její stav nám neumožní ji navštívit,“ bylo nakonec řečeno Janě s tím, že se tedy návštěva bohužel ruší. Není ale všem dnům konec a třeba se brzy Janě podaří ukázat, že i přes všechny nepřízně osudu a špatný mediální obraz je také dobrým člověkem.

Autor: bin

Diskuze