Poznáte hvězdu tváře? - 1
Zdroj: Instagram
Jako Backstreet Boys

HÁDANKA: Poznáte oblíbenou hvězdu show Tvoje tvář má známý hlas? Stará retro fotka baví fanoušky!

Jedna z hvězd show Tvoje tvář má známý hlas zveřejnila na internetu svou starou fotku. Poznáte, kdo se ukrývá na této retro fotce? Nejspíš budete hodně překvapeni.

6 fotek
Oblíbený moderátor Ondra Sokol (45) je známý tím, že si ze sebe umí udělat legraci. Tentokrát pobavil všechny své fanoušky, když na svém instagramovém profilu zveřejnil fotografii z roku 1990. Možná vám bude chviličku trvat, než slavného moderátora mezi mladými kluky poznáte. Ondra je totiž na této fotce takové „ucho“.

Nutno však podotknout, že mu to ale seklo už tenkrát. Ondru Sokola na jeho instagramovém profilu sleduje něco přes 54 tisíc fanoušků, které Ondrova retro fotka náramně pobavila. Okamžitě se pod ní objevila řada pozitivních komentářů. „Ondra je stále fešák,“ lichotí mu pod fotkou okouzlené fanynky.

Ondra Sokol v současnosti září jako moderátor třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Občas si i s některým ze soutěžících střihne společnou píseň. Naposledy Ondra exceloval, když si po boku Aleše Hámy (43) alias Hany Zagorové (70) vyzkoušel, jaké je to být v kůži talentovaného Drupiho (69). Jak si Ondra povede dál, ať už v roli moderátora, nebo zpěváka, můžete sledovat každou neděli na TV Nova od 20:20.

Autor: mic

Diskuze