Jan Kopečný - 1
Zdroj: Instagram
Slaďouš už zamlada

HÁDANKA: Poznáte, který účastník Tvojí tváře je na fotce z dětství? Je to velmi záludné!

13. 12. 2017

Na své fotky z dětství tu a tam narazí každý. A většinou jsou natolik vtipné a roztomilé, že lidé shledávají potřebu je ukázat ostatním. Stejně jako účastník fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Poznáte, o koho jde?

7 fotek
Snímek blonďatého andílka s hustými vlasy, který má na sobě stylovou pruhovanou košili, černé kalhoty a polobotky s bílými ponožkami už na pohled musel předvídat, že z toho kluka bude jednou umělec. Roztomilý kukuč a hudební nadání mu vydržely dodnes. Sice ho ze show Tvoje tvář má známý hlas s kytarou v ruce fanoušci moc neznají, přesto při bližším prozkoumání fotky by ho mohli poznat.

Poznáte ho? Ano, není to nikdo jiný než muzikálový zpěvák a objev čtvrté řady Tvojí tváře Honza Kopečný (28)! Ten v show nejvíce zazářil jako John Newman s písní Love Me Again, díky které se stal výhercem hned druhé epizody.

Honza se díky show dostal do povědomí spousty fanynek. na otázku, zda má přítelkyni, vytrvale odpovídal, že ne... Vysoké nároky vlasatého sympaťáka budou asi tím důvodem, proč dosud nenašel tu pravou. Holky, máte šanci! Aspoň vidíte, jak budou vypadat vaše děti... Na celé FOTO z dětství se podívejte v galerii!

Autor: bin

Diskuze