Hana Reinders - 1
Zdroj: facebook.com
Přijdete na to?

HÁDEJ, HÁDEJ, HADAČI! Víte, která známá moderátorka TV Nova se může pochlubit tímto sexy tělem?

V poslední době je počasí opravdu mrazivé, a tak není divu, že známá moderátorka TV Nova vyrazila do teplých krajin za sluníčkem. Tamní obyvatelé z ní ale museli být pěkně paf, protože tahle kráska se nemá vůbec za co stydět.

7 fotek
Oblíbená moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders (34) se vydala na dva týdny se svým manželem Andrém (35) na dovolenou do Dubaje. Užívali si tam zaslouženého odpočinku, relaxovali a Hanka se v neposlední řadě slunila a chytala bronz. Tím ale musela mužskou část tamního obyvatelstva pěkně zneklidnit.

Na fotkách, které moderátorka přidávala na své sociální sítě je vidět, že je ve skvělé formě. Může se chlubit opravdu perfektní postavou a plným dekoltem, který určitě nenechal nikoho, kdo Hanku v plavkách zahlédl v klidu.

Hanka na svůj facebookový profil napsala, že se vrátila z dovolené naprosto odpočatá, plná pozitivní energie a připravená jít vstříc novým výzvám, které jí rok 2017 připraví. Moderátorka, která se před nedávnem provdala za svého nynějšího manžela Andrého, jen kvete a je vidět, že jsou ti dva šťastní a společný život si užívají.

Autor: mic

Diskuze