Štěpánka Fingerhutová
Zdroj: Instagram
Ta podoba tam je!

UHÁDNETE, která hvězda z Ordinace je na velikonoční fotce? Roztomilost herečce zůstala

Jedna ze zářivých hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se pochlubila na internetu svou roztomilou fotkou z dětství. Poznáte, o koho se jedná?

9 fotek
Tou malou roztomilou zamračenou dívenkou s pomlázkou v ruce není přeci nikdo jiný, než Štěpánka Fingerhutová (20) alias Šárka Šedivá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Štěpánka se na svém instagramovém profilu pochlubila fotkou z dětství, na které zamračeně drží velikonoční pomlázku.

K vtipné fotce Štěpánka rovnou připojila přání k Velikonocům a pozvala své fanoušky k pátečnímu sledování pořadu Volejte Novu, kde bude seriálová Šárka péct svého úplně prvního beránka v životě. Takže premiéra, kterou si prostě nesmíte nechat ujít. Kromě toho si Štěpánka dělá legraci ze svého dětského vzhledu.

Štěpánka hraje v Ordinaci Šárku, která je zamilovaná do doktora Hanáka, který ji zachránil během autonehody, při které zemřel její otec. Představitel doktora Hanáka Radim Fiala (46) v seriálu Šárku zrovna dvakrát nemusí. Ve skutečnosti si ale tito dva velmi rozumí, což dokazují další fotky na Štěpánčině Instagramu. V tom reálném životě je to totiž moc fajn holka, která se nebojí udělat si sama ze sebe legraci.

Autor: mic

Diskuze