Lucie Šoralová - 1
Zdroj: Profimedia
Novoroční novomanželé

GRATULUJEME: Ondřej Soukup konečně zpečetil svou lásku a tajně se oženil! Prsten už ale nenosí

Porotce SuperStar a hudební skladatel Ondřej Soukup (65) do toho tajně praštil! Oženil se se svou dlouholetou přítelkyní Lucií Šoralovou (40), se kterou má už dvě děti. Svatba proběhla v tichosti v Kostelci nad Orlicí.

6 fotek
Porotce SuperStar a také úspěšný skladatel Ondřej Soukup se oženil se zpěvačkou Lucií Šoralovou! O svatbě se veřejnost dozvěděla až nyní, kdy informaci zveřejnil na Facebooku samotný Nový zámek v Kostelci nad Orlicí, kde svatba probíhala.

„Letošní svatební sezóna v Novém zámku začala velmi brzy a velmi exkluzivně. Majitel zámku František Kinský oddal v sobotu 7. ledna 2017 charismatického hudebního skladatele Ondřeje Soukupa a jeho krásnou dlouholetou partnerku, zpěvačku Lucii Šoralovou. Blahopřejeme jim a těšíme se na další snoubence, kteří se rozhodli nebo se právě rozhodují, že vstoupí do manželství v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí,“ napsali správci profilu Nového zámku.

Jenže zatímco na premiéře filmu se Lucie Šoralová chlubila snubním prstenem, tak novomanžel Soukup ho ani nenosí. Přeci jen je to jeho už druhá svatba, poprvé se ženil s textařkou Gabrielou Osvaldovou (63), a tak pro něj prsten zřejmě nemá příliš velký význam. Novomanželům nicméně gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve společném životě!

Autor: niž

Diskuze