Nikol Moravcová - 1
Zdroj: Instagram
Bude svatba

GRATULUJEME: Nikol Moravcová se bude vdávat! Překvapí vás, kde poznala budoucího manžela

Herečka a blogerka Nikol Moravcová (30) bude brzy vdanou paní! O roku jí požádal přítel Karol, se kterým se zná teprve od letošního roku. Jak k tomu došlo?

6 fotek
Nikol Moravcová se v poslední době věnuje nejvíce svému blogu. A na něm popsala vše, co se týká jejího zasnoubení. Přítel Karol, kterého poznala díky mobilní seznamce Tinder, ji totiž požádal o ruku. A to pouze po čtyřměsíčním vztahu! Jak to všechno proběhlo a jakým způsobem se s nastávajícím manželem krásná Nikol seznámila?

Nikol oslavila před několik dny kulaté třicáté narozeniny. A tak bylo jasné, že oslava bude opravdu veliká! Sešli se na ní všichni její přátelé a rodina, včetně jejího partnera, který celou oslavu tajně zorganizoval u ní v bytě na terase.

Kromě toho Nikol přichystal ještě další překvapení v podobě romantického videa, které rozbrečelo i Nikol tatínka. Nikol popisuje, jak došlo částečně skrze video k zasnoubení: „Chce mi prej dát všechno na světě, a tak mi dává své srdce. Odchází ze záběru kamery a přichází ke mně s krabičkou v úplně roztřesených rukách... Větší příval emocí jsem fakt ještě necítila. Navíc v obklopení tak skvělých lidí a uprostřed my dva. On klečí a já i přes slzy odpovídám ANO,“ popsala kráska jeden ze svých největších životních okamžiků. Páru nezbývá než pogratulovat a jejich mladé lásce popřát hodně štěstí, ať jim to vydrží!

Autor: bin

Diskuze